גברים 
שיעור לשון - פינקוס הקטנה מעלה לדיון את הירידה 
 
גברים |
 

הסקס האוראלי עשה כברת דרך מלהיות מוקצה בתרבויות העתיקות ועד למעמדו הנחשק כיום, זה עדיין לא אומר שאתם יודעים מה אתם עושים כשאתם שם למטה, וגם לכן יש עוד מה ללמוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחת המיומנויות שהופכת אישה למאהבת טובה בעיני הגבר הממוצע הם הכישורים הלולייניים של שפתיה ולשונה. מי מאיתנו לא מכירה את הבעת הסיפוק המטומטם מרוב אושר שניסכת על פניו של הגבר אשר חפצנו ביקרו ובעינוגו - ממש כשל תינוק רעב בשנייה שהוא מתביית על פטמת השד - כך גם הבעתו של הבחור שלך כשאת מחליטה לאחוז במוט ההיגוי שלו ולהפליא בו קצת תורה שבעל פה.

 

ואם בדבר תורה עסקינן - לנו בנות ישראל מותר פחות או יותר להשתעשע בכל התנוחות - היהדות מתירה לאישה ולבועלה להשתגל כפי העולה על רוחם, כל זמן שכולם מרוצים; סקס רגיל כדרך הטבע או שעשועים אנאליים מותרים בתנאי ששום דבר לא נעשה בכפייה ובסוף מעשה אין הוצאת זרע שלא למטרת פרו ורבו.

 

מין אוראלי לעומת זאת אינו אסור באופן מוחלט, אך מתפרש כבעייתי משום שהכתובים מורים לגבר איסור מוחלט להביט ולנשק באותו מקום - קצת הזוי, בהתחשב בעובדה שדוסים מביטים במזוזה בזמן שהם נושקים לה. עוד בעייתיות מתגלה בגלל העיקרון שאומר "לא תשקצו את נפשותיכם" - שזה במילים פשוטות "שלא תעשו משהו מתועב שהנפש קצה בו", משום שפליטת שפיך לגרון של המוצצת כמוה כעשיית צרכים בפה - מכאן ניתן להסיק שגולדן- שאוור ישר לגרון לא בא בחשבון אצל היהודים.

 
 

ביוון העתיקה התייחסו בטולרנטיות מוחלטת לזנות הטרו והומוסקסואלית. לגברים רווקים היה מותר לשגול אך ורק את בני  מינם כי נשים שלא עבדו בזנות היו מחוץ לתחום עבור בני יוון הצעירים והחרמנים. אבל, למרות חגיגות המין ברחבי האקרופוליס, סקס אוראלי נחשב למשפיל ומבזה וחל איסור מוחלט על החדרת השיפוד לקנה הבליעה.

 

להינדים שמאמינים בתורתו של האל שיווה יש הוראות ותיאורים כיצד להעניק את היניקה האולטימטיבית לגבר שאיתך והפוך - הגבר ההינדי מחויב להכביר בפינוקי לשון את פרי אהבתה של האישה שעימו. גם אצל המוסלמים זוהי פעילות מבורכת - ולא רק מהצד השוביניסטי בה כל אישה מצוּוה לפנק את בעלה כאילו היה שיך סעודי, אלא גם להיפך - הגבר המוסלמי מצווה לענג ולספק את אשתו משום המיתוס על כוחה המפתה של האישה והצורך להישמר מפני התוהו ובוהו שעלולה לחולל אישה לא מסופקת.

 

הגבר המוסלמי מצווה לענג ולספק את אשתו משום המיתוס על כוחה המפתה של האישה והצורך להישמר מפני התוהו ובוהו שעלולה לחולל אישה לא מסופקת

 

דווקא הדת שנחשבת הכי מערבית ומתקדמת - הנצרות - סובלת משמרנות יתר הגורמת לה לפגר בפתיחות המינית שלה לעומת הדתות שנחשבות ליותר שוביניסטיות כמו היהדות, האיסלאם וההינדואיזם. הנאה פיזית היא חטא בנצרות, אצל הנוצרים אתה הולך לגיהינום על כל מחשבת תאווה, לא כל שכן על תנוחות שאינן מיסיונריות.

 

המלצות כלליות:

נשים וגברים כאחד: למען שיפור האינטימיות והעשרת חיי המין שלכם מומלץ מאוד שעינוגי שפתיים ופיתולי לשון יהוו חלק בלתי נפרד מהפעילות המינית שלכם. רוב הנשים מודעות לטריק העתיק גם בעידן מתקדם כשלנו; בכוחה של מציצה טובה להשכין שלום-בית, לשכנע את גדול הקמצנים בצורך בשיפוץ כולל למטבח, ולהפוך את הפרד העקשן שחי לצדן לטלה רך. קשה להתמחות בתחום מבלי לגלות עניין אמיתי בנושא הנלמד, כי מציצה לשם יציאה לידי חובה, או מתוך הכרח - אין בה שום טעם.

 

ואם בטעם מדובר, ישנם כל מיני ריחות וטעמים שמוטב לחסוך על מנת למזער בושות. אני ממליצה לכולכם להגיע לרגע מוכנים - בנים ובנות יקרים - בבואכם לבקש עינוג פה ושפתיים מזו או זה שלצדכם כדאי מאוד שתשקיעו במקלחת וקרצוף האזור, כולל פי הטבעת. וחשוב לא פחות: שיער ערווה בסגנון אפרו הוא בבחינת טאבו. אין חובה בתגלחת פדופילית, אבל מינימום גיזום נדרש יושג בקלות בעזרת מכונת תספורת.

 

מילה קטנה לנשים:

נשים רבות מודות שהבעת הריכוז המדיטטיבי על פניו של הנמצץ ועיניו העצומות בהתמסרות טוטאלית גורמת להן להתמלא בשיכרון חושים מהכוח והשליטה כשהאיבר מופקר בפיהן. אם יש בך מן הפסיכוטיות  - זה הרגע לנשוך, (חרדה שחולפת במוחם של גברים רבים) אבל אם לא, זה הרגע להעניק לו את הביטחון להפקיר עצמו למחול ליקוקייך.

 

נשים רבות מודות שהבעת הריכוז המדיטטיבי על פניו של הנמצץ גורמת להן להתמלא בשיכרון חושים מהכוח כשהאיבר מופקר בפיהן. אם יש בך מן הפסיכוטיות  - זה הרגע לנשוך

 

בת ישראל חסודה, אין חובה לשאוב לגרונך את מלוא הכלי כאילו היית בוכנת מנוע - במיוחד כשמדובר בגזע של הנפילים. עטרת האיבר רגישה מאוד, נשיקות מלוות בנשיפות חמות ולוליינות לשון מומלצים בכל פה. יש גברים שישמחו לטיפול אקסטרה גם באשכים על ידי חפינתם בכף ידך הענוגה, או שליקתם אל פיך החם והמתוק. אפרופו כפות הידיים - כדאי לדאוג לסוך אותן ברוק או חומר סיכה על בסיס מים כדי שהשפשוף לא יהפוך לשיוף.

 

שימו לב בנות חביבות לפס התפר הרגיש במיוחד שחוצה את הביצים לשניים ומגיע עד פי הטבעת - ליקוקים, יניקות ונשיקות לאורכו יתקבלו בגניחות רמות. ובעניין פי הטבעת השנוי במחלוקת -  ישנם לא מעט שייטרפו משילוב של מציצה עם אצבע עדינה באחוריהם. ועוד יותר מכך - זקירת לשונך לחרוט והחדרתה לפי הטבעת המכווץ יכולים להכתירך כאם כל המוצצות בעיני הפרטנר שלצדך.

 

וכשמגיע רגע השיא? מה עושים עם היד? חשוב שתדעי מה לעשות ברגע הפורקן, משום שזה לא הזמן להמשיך לשפשף או לרופף אחיזה, בהיעדר הסבר מפורט מהפרטנר שלך עדיף שתהדקי את הכף על התותח בזמן שהוא יורה את מטחיו. 

 

מילה קטנה לגברים:

זכרים חביבים באשר אתם - כל הטוב הנ"ל יורעף עליכם בתנאי כמובן שאתם הדדיים שמלקקים את התות ושותים את עסיסו בצימאון תאוותני. באופן כללי הישמרו מהיטפלות אובססיבית לדגדגן, גם ליקוק ממוקד וממושך של המפתח הנשי לאורגזמה אינו מומלץ - אנחנו מאבדות את התחושה ככה. פתלו לשונכם סביבו בעדינות ובאהבה - מומלץ בחום להתייחס אליו בכבוד הראוי לו והימנע מיניקה אלימה של כפתור פסגתו.

 

כאשר אתם יורדים לנו דמיינו שזו נשיקה צרפתית, רומנטית, חושנית ומלאת אהבה ותשוקה. תנו ללשון שלכם לחקור

 

כאשר אתם יורדים לנו דמיינו שזו נשיקה צרפתית, רומנטית, חושנית ומלאת אהבה ותשוקה. תנו ללשון שלכם לחקור את פיתולי השפתיים הפנימיות, שתו בתאווה את המיצים הניגרים כאילו היו עסיסו של פרי תאווה. גם פה כדאי לבדוק את מדיניות העלמה בעניין לשון או אצבע עדינה בפי הטבעת - רובנו נופלות שדודות מהשילוב של טיפול כפול, אך חלקנו ננעלות ככספת. זכרו שהאורגזמה הנשית חמקמקה ושברירית, ונוטה לעתים קרובות להיעלם כלעומת שבאה, ובעיקר, כשאתם שקועים בפעילות מבצעית בגזרה הדרומית, אל תשכחו להתייחס באהבה ובקשב אל כלל האישה שבאה עם הדגדגן בו אתם עסוקים.  

 

ומה תאמרו על ההברקה האנטומית שניתנה לכולנו, השריר היחיד בגוף שמחובר רק בקצה אחד, תמיד חמים ולח ויכול להתפתל ולהתלפף ברוך משכר - או לחלופין להינעץ נוקשה והחלטי. כשחושבים על זה, הלשון כל כך נועדה לסקס, כך ששימושיה הנוספים כמו דיבור או אכילה, נראים פתאום הרבה פחות חשובים.

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by